Život je plný problémů, ale i tak si ho hodlám pořádně užít !

Únor 2013

Po velmi dlouhé době jsem si nalakovala nehtíky ...

27. února 2013 v 18:57 | čokoládka^_^
Ahojky slečny,
Jak se máte? Já celkem fajn.... Zrovna máme jarná prázdniny a jelikož mám teď času horu konečně jsem si nalakovlala nehty nojóóó ! Jsem z toho celá paf ! :3 :) Chtěla jsem se vás zeptat jestli sem mám dát video : ,,Jak si natočit vlasy žehličkou" samozřejmě to ještě musím natočit, ale chci znát vaši odpověď ...:)
No tak nějak jsem bloumala po internetu, chtěla jsem vám vyfotit nějaký outfit, ale to focení mi moc nešlo takže jsem si pár obrázků ztáhla doufám že se budou líbit ;)
Tohle mít doma, tak to každému furt dokola ukazuju. Samozřejmě že bych z tama ani nevystrčila nos. :)
A tohle :3!!! To se mi móóóc líbí ! A ty boty prodávali ve Vídni ! No jo samozřejmě že jsem tam slintala za výlohou :p
A potom v poslední době řeším hodně jídlo... No jo jsem hold mlsná..Ale čím dál víc jsem fakt závislák na sladkém a dnes jsem básnila o Vaflích s nutellou! No a potom jsem ještě papala ozdobu na muffinky a tak dále... ;) no nevapadá to lákavě ?! Tu ozdobu na určité druhy pečiva jsem fotila :)
A ve čtvrtek budu péct doufejme že se povede :)PS: Nezapomeňte na anketku :D

Konečně volno ...!

1. února 2013 v 11:12 | čokoládka^_^

Time to relax

Ahoj slečny,
jak se máte? Já to teď nemám zrovna nejlehčí... proto sem dlouho nic nepsala... Konečně volno, možnost si odpočinout.... těším se na oběd budeme mít Tortily na způsob jako z McDonalts no bude to super! Dnešek bude super rychle uklidím pokoj a potom hurá k televizy a tak.... Dnešní ráno bylo nejlepší v mém životě jakmile jsem vztala zapnula jsem si televizy a dívala jsem se na telenoveli a psala jsem si s kámarádama ! Snídaně byla božská ! No přesvěčte se sami !
Co na to říkáte.... ? =)